WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Müşteri Görüşleri

Özenerek planlanmış ihtiyacınız olan herşey bulunan bir yer. Özellikle Apartın sahibi Niyazi Yıldız’ın misafirperver davranışı paha biçilemez. Herşey 4/4’lük???????? İstanbul-Demre arası uzak olsada her sene gelebileceğim çok sıcak bir aile ortamı. İsterseniz 35dk’da Kaş’a isterseniz 1,5 saatte Adrasan’a gidebilirsiniz. Özelikle bu bölgede Andriake teknesi ile Kekova tekne turu yapmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Murat Cumhuriyet
Murat Cumhuriyet
Mutlu Ziyaretçi - 13 Temmuz 2021, 13:02

Apart otel olarak güzel niyazi beye teşekkür ederiz. 1 yıllık bir isletme kendi eviniz de gibi hissediyorsunuz herşey düşünülmüş tabak çanaktan ocak buzdolabı çamaşır makinenize kadar her türlü imkan var eşyalar çok yeni ve kaliteli iyi malzemeler kullanılmış tavsiye ederim tek eksik kahvaltı verilmemesiydi biraz da sahile uzakta kalıyor.

Soner Türkmen
Soner Türkmen
Mutlu Ziyaretçi - 13 Temmuz 2021, 12:59

Yıldız Apart ta 2 çocuğumuz ile 1 gece konakladık ve çok memnun kaldık. Konaklamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Tertemiz güvenli bir aile işletmesi. Odalar çok konforlu ve modern döşenmiş. Otel odasından farkı yok. Bir evde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm rahatlık ve konfora sahip. Tekrar Demre ye gelme şansımız olur ise kesinlikle Yıldız Apartı tekrar tercih ederiz.

Şeyda Memil
Şeyda Memil
Mutlu Ziyaretçi - 13 Temmuz 2021, 12:58
Sizde Yorum Yapın