WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Hakkımızda

Demre’de Konaklama: Yıldız Apart

Demre’de konaklama alanı seçmek istediğinizde nasıl bir tercih yapacağınızı bilmiyorsanız sizlere enfes seçenekler sunuyoruz. Hem tatilinizin tadını daha fazla çıkarabilecek hem de birbirinden özel imkanları sayesinde apartımızın ayrıcalıklarından yararlanabileceksiniz. 

Demre, Antalya’nın en önemli ilçelerinden bir tanesi olmasının yanı sıra bir turistik merkez olması sayesinde ön plana çıkar. Kalitesi ile göz kamaştırmayı başaran bu ilçede yaz aylarında iğne atsanız yere düşmez. Durum böyle olunca yaz aylarında konaklama Demre’de önem kazanır. Siz de konaklama ile ilgili sorun yaşamadan planlamanızı gerçekleştirmek istiyorsanız Demre’de dikkat çeken bir mekân olan Yıldız Apart’ı tercih edebilirsiniz. Peki, Yıldız Apart sizlere neler sunuyor?

Demre’de Konaklama Ayrıcalıkları

Demre’de konaklarken beklentilerinizi aşacak bir seçenek ile karşı karşıya kalmak mı istiyorsunuz? O halde size Yıldız Apart’ın neler sunabileceğini sıralayalım. Müşteri memnuniyetini önemseyen ve kaliteli bir şekilde konaklayabilmeniz adına elinden geleni yapan apartımızda öncelikli hedef size evinizdeki konforu yaşatmaktır.

Evinizi Konforu Burada

Size kendinizi evinizde hissettirme arzusu taşıyan ve bu anlayıştan hareketle kaliteli bir şekilde konaklamanızı arzulayan Yıldız Apart, ev konforunu ön plana çıkarır. Sizlerin daha başarılı bir şekilde konaklayabilmesine odaklanan ekibimiz sizlerden gelen bütün taleplere maksimum hassasiyetle cevap verir. 

Alternatifi Bol Konaklama

Alternatifi bol konaklama ile kastedilen hiç şüphesiz 2+1 ve 3+1 gibi seçeneklerin varlığıdır. Ailenizin kaç kişiden oluştuğuna ya da kaç kişi ile tatile çıktığınıza bağlı olarak yapacağınız seçim size daha doğru bir oda tutma imkânı tanır. Yıldız Apart’ta kişi sayısına uygun bir tercihte bulunmak sizler açısından önemlidir.

Uygun Fiyatlar

Yıldız Apart size konfor kadar uygun fiyatlar da sunuyor olması sayesinde dikkat çekiyor. Siz de bütçenizi çok aşmayacak ve eğlenceli geçecek bir tatil yaşamak istiyorsanız hemen Yıldız Apart’tan bir yer ayırtmayı deneyin. Kalitesi ile dikkat çeken apartımızda yaşayacağınız anları unutamayacaksınız.

Şu ana kadar hizmet verdiğimiz misafirlerimiz ile yakaladığımız müşteri memnuniyetini sizlerle de sürdürmek bizlerin en büyük önceliği. Demre’de konaklamak istediğinizde tek yapmanız gereken bizi arayarak rezervasyon yaptırmak olacaktır.

Yıldız Apart, Antalya’nın Demre ilçesinde bulunmaktadır. Demre, yılda yüzbinlerce turiste ev sahipliği yapan, tarihi m.ö. 5. yy. kadar uzanan turizm ve tarım merkezidir. Demre, mis gibi havası, tertemiz ve masmavi deniziyle mutlaka görülmesi gereken bir tatil beldesidir. Sizi şehrin bunaltıcı atmosferinden uzaklaştıracak ve huzur bulacağınız bir yerdir. Tesisimizde 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile sunduğumuz 15 adet apart daire bulunmakta olup, misafirlerimize kendilerini evlerinde hissettirecek konforda hizmet sunulmaktadır. Tesisimizde misafirlerimizin rahat ve konforlu bir tatil geçirebilmeleri için tüm ihtiyaç duyabilecekleri eşyalar tahsis edilmiştir. Tesisimiz birinci kalite eşyalarla misafirlerimizin rahatı düşünülerek donatılmıştır.

Kalite Politikamız

Hızla gelişen ve farklılaşan apart sektöründe; sürekli gelişme bilinciyle teknolojiyi yakından takip ederek çevre şartlarını iyi kullanıp, gıda güvenliğini de sağlayıp eğitimli personel ile ekip çalışmalarını ön planda tutarak Güleryüz ve güveni müşteri memnuniyetiyle bütünleştirip üstün kalite hizmeti, bir sistem içerisinde planlı ve sürekli olarak sunmak, sürdürülebilir Turizm’in en büyük destekçilerinden birisi olmak apart politikamızdır.

İlkelerimiz

Gelişen teknolojiden hizmetlerimizde faydalanarak sürekli iyileştirmeyi gerçekleştirmek.
Çevre şartlarına karşı hassasiyet göstermek.
Gıda üretimimizde hijyen kurallarına ve gıda güvenliğine hassasiyet göstermek.
Eğitimli personel ile kaliteli hizmet sunmak.
Güleryüz ve güveni tüm hizmetlerimizde ön planda tutmak.
Müşteri memnuniyetinde müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak.
Yasal şart ve mevzuatları tam olarak karşılamak.
Üstün kalitede hizmeti ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

Yıldız Apart olarak konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak güvenli ve rahat bir konaklama yapmalarını sağlamaktayız.
Ekibimizi günün değişen şartlarına göre sürekli geliştirerek ve yenileyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya devam etmek için gerekli çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.
Üst yönetimi ve ekibi ile Yıldız Apart , yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden profesyonel hizmet kalitesini konuklarına sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörümüzün öncüsü olmaktır.
Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak,
Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak, 
Sürekli yatırımlarla yeni istihdam alanları yaratmak,
Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak,
Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

Müşteri İlişkileri Politikamız

Misyonumuz ve Vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir. Yıldız Apart olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için, Tüm Yıldız Apart çalışanları olarak Misafir Odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

Hakkımızda